Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná

Internetová stránka Obce Utekáč

Turnaj v stolnom teniseVytlačiť
 

turnaj v stolnom tenise

Dňa 30.9.2017 sa uskutočnil turnaj v stolnom tenise, siedmy ročník o pohár starostu obce Utekáč. Turnaj zahájil p. Milan Lasiak a starosta obce Miroslav Barutiak. Hrala sa súťaž jednotlivcov a štvorhra. 

Turnaja sa zúčastnili hráči štvrtej a piatej ligy v stolnom tenise z Rimavskej Soboty, Revúcej, Hnúšte , Hrachova, Utekáča, Muránskej Dlhej Lúky, Klenovca, Prednej Hory a Veľkého Blhu. Turnaj mal výbornú atmosféru.

Výsledky, dvojhra 1. miesto Jozef Vaculciak z Rimavskej Soboty. 2. miesto Zoltán Pocai z Rimavskej Soboty. 3. miesto Róbert Kováč z Klenovca, hráč Hrachova.

Štvorhra víťazi . 1. miesto Miroslav Barutiak z Utekáča s Jakubom Filipiakom z Hnúšte. 2. miesto Milan Lašiak z Utekáča s Igorom Bahledom z Utekáča. 3. miesto Jozef Vaculciak z Rimavskej Soboty s Janom Hicarom z Revúcej.

Turnaj v stolnom tenise

Turnaj v stolnom tenise

Turnaj v stolnom tenise

Turnaj v stolnom tenise


 
 

dnes je: 23.3.2018

meniny má: Adrián

KAMEROVÝ SYSTÉM

Názov projektu:   Bezpečne v obci Utekáč   Všeobecný cieľ projektu: V rámci situačnej prevencie kriminality zvýšiť bezpečnosť obyvateľov a návštevníkov obce Utekáč a zvýšiť ochranu majetku a majetku obyvateľov a návštevníkov obce.   Špecifický cieľ projektu:  Vybudovať monitorovací kamerový systém v obci tak, aby bola zabezpečená

webygroup

Úvodná stránka