Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná

Internetová stránka Obce Utekáč

Dôležitý oznam!!!!! Nahlasovanie spaľovania horľavých látokVytlačiť
 

nahlasovanie spaľovania horľavých látoknahlasovanie spaľovania horľavých látoknahlasovanie spaľovania horľavých látoknahlasovanie spaľovania horľavých látok

 

 

OR HaZZ Lučenec informuje o možnosti právnických osôb a fyzických osôb podnikateľov nahlasovania spaľovania horľavých látok na voľnom priestranstve prostredníctvom internetového portálu:

http://www.minv.sk/?KR_HaZZ_BB 

Na uvedenej adrese v spodnej časti internetovej stránky  je upozornenie na zákaz spaľovania počas času zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru s priamym odkazom na prehľad vyhlásených časov pre jednotlivé okresy, ktoré aktualizuje Prezídium HaZZ. V prípade využitia nahlásenia spaľovania horľavých látok na voľnom priestranstve pomocou webového formulára, povinnosť nahlásiť spaľovanie na linku tiesňového volania č. 150 naďalej ostáva, ale v tomto prípade sa nahlasuje už len informácia o začiatku spaľovania.

Cez internetové stránky MV SR – KR HaZZ BB
• Účel – zníženie času na nahlasovanie = skrátenie času blokácie linky 150 a operačného dôstojníka

Vyplnenie základných údajov – oznamovateľ spaľovania • Povinné polia: všetky okrem GPS súradníc.

Okamžite po odoslaní bude doručený na OS KR HaZZ e-mail v ktorom budú všetky vyplnené údaje + e-mail oznamovateľa.

Oznamovateľovi príde potvrdzujúci e-mail s upozornením na nahlásenie aj telefonicky v zmysle § 7 písm. e) vyhlášky MV SR č. 121/2002 Z.z.

 


 
 

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

KAMEROVÝ SYSTÉM

Názov projektu:   Bezpečne v obci Utekáč   Všeobecný cieľ projektu: V rámci situačnej prevencie kriminality zvýšiť bezpečnosť obyvateľov a návštevníkov obce Utekáč a zvýšiť ochranu majetku a majetku obyvateľov a návštevníkov obce.   Špecifický cieľ projektu:  Vybudovať monitorovací kamerový systém v obci tak, aby bola zabezpečená

webygroup

Úvodná stránka